کارگاه رفتار با فرزندان

سیبسیبیب

کارگاه رفتار با فرزندان، کارگاهی جامع در مورد فرزندپروری است. در این کارگاه الگوها و شیوه های فرزندپروری والدین بر اساس شیوه تربیت خود آن ها و چگونگی انتقال آن به فرزندان مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع بخشی از کارگاه رفتار با فرزندان معطوف به خودشناسی است و از این طریق مشکلات و مسائل شایع والدین در فرزند پروری مورد بررسی قرار می گیرد.
۱) لطفا از آوردن فرزندان خودداری فرمایید.
۲) حضور پدر و مادرهمزمان در این جلسه نتیجه مطلوبتری خواهد داشت.
۳) با تکنیکهایی که در این کارگاه تجربه می‌کنید اولا ارتباط بهتری با کودک درون خود برقرار می‌کنید ثانیا رابطه موثر تری با فرزند خود خواهید داشت.
۴) محدودیتی در سن فرزند شما وجود ندارد، ممکن است شما دارای نوه هم باشید. حتی برای افرادی که قصد دارند در آینده صاحب فرزند شوند نیز این کارگاه موثر خواهد بود.
۵) اکثر پدران و مادران ما دوره خاصی برای رفتار صحیح با ما را ندیده‌اند و بصورت ارثی ویا تجربه آزمون وخطا با ما رفتار کرده‌اند حال شما علاوه بر مطالعاتی که داشته‌اید، برای اینکه هم خودتان آرامش بیشتری داشته باشید وهم فرزندتان در هر سنی که هست از شما رضایت بیشتری داشته باشد و خود او نیز برای فرزندانش والد موثرتری باشد در این جلسه حضور داشته باشید.
۶) چنانچه در گذشته والدین شما رفتاری داشته‌اند که ازنظرشما ناخوشایند بوده، می‌توانید علت آنرا دریابید و تاثیرات منفی آنرا پاک کنید.
۷) چنانچه با فرزند خود رفتاری داشته‌اید که ایشان از شما رنجیده ویا خودتان احساس نارضایتی دارید می‌توانید با اجرای تکنیکهای صحیح نتیجه بهتری بگیرید.
۸) اصولی که در این کارگاه برسی می‌شود سالهاست که در کشورهای مختلف جهان و همچنین کشور عزیزمان مورد تجربه قرار گرفته و نتیجه مطلوب خود را ثابت کرده است.
۹) زمانی که ما فرزند هستیم احساس می‌کنیم که حق با ما بوده و گاهی اوقات پدر و مادرمان را مقصر می‌دانیم و زمانی که خودمان والد می‌شویم باز هم احساس می‌کنیم که حق با ما بوده و بچه‌ها نمی‌دانند که چگونه باید رفتار کنند! به راستی که حق با کیست؟
۱۰) کارگاه راس ساعت۱۵ برگزار می‌شود، لذا خواهشمندیم جهت برقراری نظم پانزده دقیقه زود‌تر حضور داشته باشید.