مقالات

چگونه اشتیاق زنان را در رابطه جنسی افزایش دهیم؟

چگونه اشتیاق زنان را در رابطه جنسی افزایش دهیم؟

«نیاز زن به آرامش» را مهم بدانید.
مردان عموما از این موضوع آگاهی ندارند که زنان برای داشتن رابطه ی جنسی، نیاز به آرامش روانی و حرکت تدریجی به سمت آن دارند. این در حالی است که یک مرد ممکن است ناگهان از جا پریده و آماده برای انجام رابطه ی جنسی شود و واقعا به آسانی درک نکند که زن ابتدا نیاز به تمدد اعصاب و آرامش روانی دارد؛ چرا که خودش(مرد) هر زمانی که ارگاسم داشته باشد، به واسطه ی آن به آرامش دست می یابد. برعکس مردان، اغلب زنان، قبل از آنکه بتوانند از «سکس عالی» لذت ببرند نیاز به آرامش دارند.
گاهی اوقات استفاده از شوخی و نوازش می تواند باعث ایجاد آرامش در زنان شده و به تدریج از شدت بازداری های آنان بکاهد. به صورت آهسته و با آهنگ منظم عمل کردن، انجام لمس ها و نوازش های غیر قابل پیش بینی، ماساژ دادن و لمس کردن نواحی غیر حساس نسبت به تحریک جنسی، به تدریج می توانند اشتیاق و تمایل لازم برای تحریک نواحی حساس نسبت به تحریک جنسی را در زنان به وجود آورند.

قبل از آنکه یک مرد بتواند شریک جنسی اش را ارضا کند، زن نیاز به مدتی آرامش دارد تا اینکه بتواند بخش هایی از وجودش را که نیازهایش در آن نواحی برآورده شده اند احساس کند.
یکی از توصیه های خوبی که در بعضی از کتاب های مربوط به روابط جنسی برای زنان وجود دارد این است که:
«بهتر است به منظور ایجاد آمادگی برای داشتن یک رابطه ی خوشایند، ابتدا یک دوش آب گرم در نور ملایم و کم (نه روشن) را تجربه کنید.»
آرامش، تمدد اعصاب و رهایی از تنش جزء اصول اساسی دستیابی زنان به برانگیختگی جنسی است. یک مرد می تواند با حرکات ملایم و ظریف انگشتانش بر روی بدن زن، با نوازش های آرامش بخشش و با بوسه های محبت آمیزش، نواحی حساس نسبت به تحریک جنسی را در همسرش بیدار کرده و اشتیاق و تمایل او را به لمس شدن افزایش دهد.

همچنین محبت در طول روز و ایجاد یک خاطره خوب شوق زن را برای هم اغوشی دو چندان می کند.

دکتر جلال مرادی

نوشته شده در گروه: رضایت زناشویی

ارسال دیدگاه (۰) ↓

ارسال دیدگاه